Regulamin

Regulamin korzystania z Serwisu Zawodnikkompletny.pl

 

Zasady ogólne

 

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z Serwisu Zawodnikkompletny.pl (Serwis).
 2. Akceptacja Regulaminu jest wymagania do korzystania z Serwisu, w tym do założenia i korzystania z konta w Serwisie.
 3. Właścicielem Serwisu są Piotr Garula, Szymon Bereś i Bartłomiej Płonka.
 4. Konto w Serwisie służy do czytania i komentowania wpisów. Możecie też otrzymywać tą drogą powiadomienia dotyczące odpowiedzi pod waszym aktywnościami.
 5. Wymagania techniczne niezbędne do współpracy z systemem teleinformatycznym, którym posługuje się Serwis są następujące połączenie z siecią Internet oraz przeglądarka internetowa.
 6. Serwis udostępnia dla Użytkowników platformę do publikowania własnych treści, (trybunę), która jest przeznaczona do wymiany opinii, informacji i treści tworzonych lub kopiowanych przez Użytkowników. Opinie i twierdzenia zawarte w tych wypowiedziach nie są opiniami i twierdzeniami Serwisu.
 7. Serwis wzywa Użytkowników – uczestników dyskusji na forach otwartych w domenie Zawodnikkompletny.pl do powstrzymania się od wypowiedzi naruszających cudze dobra osobiste, o treści wulgarnej lub zawierającej niesprawdzone informacje o faktach, lub o innej treści o charakterze bezprawnym. Niedozwolone są również treści o charakterze SPAM-u oraz inne treści niezwiązane z toczoną dyskusją.
 8. Serwis nie prowadzi prewencyjnej autoryzacji lub cenzury wypowiedzi. Usuwanie bezprawnych lub innych niedozwolonych wypowiedzi następuje wskutek zgłoszenia otrzymanego przez administratora serwisu w formie email na adres administracja@Zawodnikkompletny.pl
 9. Banujemy i usuwamy spamerów oraz wyjątkowo uciążliwych trolli. Serwis zastrzega, że to Serwis odpowiada za ustalenie stopnia uciążliwości danego trolla.
 10. Ponadto Serwis udostępnia dla Użytkowników platformy konkursowe. O warunkach udziału w konkursach organizowanych przez Serwis przeczytacie w Regulaminach poszczególnych konkursów, dostępnych w Zakładkach konkursowych.
 11. Regulamin może zostać zmieniony, o czym Serwis zobowiązuje się do poinformowania Użytkowników przed pierwszym ich logowaniem po zmianie Regulaminu.
 12. Szanujemy prywatność naszych Użytkowników. Serwis nie rozsyła niechcianych maili (SPAMu), a hasła Użytkowników są kodowane nieodwracalnym algorytmem i przechowywane w bazie danych na serwerze Zawodnikkompletny.pl. Użytkownikom, którzy założyli konto w Serwisie, otrzymują następujące wiadomości: potwierdzenie rejestracji, potwierdzenie ustanowienia nowego hasła, informacja o wskazaniu użytkownika w dyskusji przez innego użytkownika, informacja o wpisie użytkownika, informacja o otrzymaniu wiadomości, informacja dotycząca dodania do znajomych. Bez udzielenia oddzielnej zgody nie będą wysyłane wiadomości marketingowej.

 

Rejestracja konta w Serwisie

 

 1. Rejestracja w Serwisie jest bezpłatna.
 2. W celu dokonania rejestracji należy zaakceptować Regulamin, a potem w odpowiednim formularzu podać: login (przyszła nazwa Użytkownika), poprawny adres e-mail oraz hasło.
 3. W wyniku rejestracji tworzone jest Konto, z którego Użytkownik może korzystać po zalogowaniu. Użytkownik w każdej chwili może zmienić lub usunąć własne dane, umieszczone w swoim profilu.
 4. Użytkownik może nieodwracalnie usunąć swoje Konto. W tym celu należy wejść do edycji profilu Użytkownika i potwierdzić usunięcie Konta. W tym wypadku zostanie usunięta cała aktywność profilu od momentu jego założenia.

Witamy!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Stwórz nowe konto

Wypełnij poniższe formularze, aby się zarejestrować

Rejestrując się na naszej stronie internetowej, zgadzasz się z Regulaminem i Polityką prywatności.

Odzyskaj swoje hasło

Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.